Dorstige Biet 2009

De Bietenclub rooide 1 november bij alle bietclubleden de grootste bieten




De bieten worden zorgvuldig schoongemaakt, hier bij Nico




Nauwkeurig gewogen, door de rooiploeg, Karel helpt




Zal het gewicht genoeg zijn voor een prijs?






Tino




Geen bieten, een foto van de kas van "de Engelsman", oktober de wijn maand...




De winnaar van 2009!


Uitslag van 2009 van de "De Dorstige Biet

Hierbij de met extra aandacht voor de Warmetuuters

Volgend jaar?
Rang Naam Voornaam Woonplaats Gewicht 2009 Gewicht 2008 Gewicht 2007
1HartmanSiemSCHAGEN64.05043.55034.600
2HamersAntonSCHAGEN54.10053.35029.740
3BeemsterboerAdrieWAARLAND48.65046.40023.900
4SmitPeterSINT MAARTEN47.65052.9000
5HamersArjenSCHAGEN44.85023.8920
6MolJaapNIBBIXWOUD43.150037.400
7BeemsterboerTheoWAARLAND43.10027.35530.120
8TesselaarNelHEERHUGOWAARD43.00024.81025.410
9WijnkerJanGROSTHUIZEN40.35026.21234.880
10BorstN.HEERHUGOWAARD39.70034.9000
28BuiterRikWARMENHUIZEN26.97022.57525.970
30JonkerNettieWARMENHUIZEN26.52026.87227.980
31GoudsblomKarelWARMENHUIZEN26.39018.58120.130
42HaringhuizenNicoWARMENHUIZEN23.57017.3146.770
53DekkerTinoWARMENHUIZEN22.37018.57823.390
62WeverRonWARMENHUIZEN20.75023.24631.500
108HinkTomWARMENHUIZEN16.98000
138TesselaarNielsWARMENHUIZEN15.30021.44413.950
143PloegSiemWARMENHUIZEN14.8608.26110.060
164LigthartThomasWARMENHUIZEN13.36018.46225.460
175PronkMartWARMENHUIZEN 12.67019.62825.900
361Berg v.d.HansWARMENHUIZEN
362PronkPeterWARMENHUIZEN1808821360